خدمات ما

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این مهم ، برای هر فرد،اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه و محل کار باید محقق شود
گالری طراحی آکاژ با بهره گیری از طراحان و مهندسین معمار مجرب در زمینه طراحی داخلی بر اساس نیاز و کاربری فضا امکان طراحی و ایجاد فضایی بهینه و هارمونیک را برای شما ایجاد می نماید. گالری طراحی آکاژ با تلفیق انواع متریال های موجود در بازار و کاربرد صحیح در فضا اقدام به ایجاد فضایی آرامش بخش و کاربردی می نماید. هرچند که دکوراسیون داخلی بسته به سلیقه افراد و از نظر هزینه تا بی نهایت می تواند میل داشته باشد اما یکی از مهمترین فاکتورهای مورد نظر در گالری طراحی های آکاژ استفاده ازمتریال های با کیفیت و کاربردی با قیمتهای مرقوم به صرفه می باشد. فضای داخلی خانه و یا محل کار می‌تواند منبع تمام‌ نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرط اهمیت به موارد بسیار جزئی اما کلیدی. امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر. دکوراسیون داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در دکوراسیون داخلی در اولویت قرار می گیرد.

نصب و اجرا

یکی از خدمات کاربردی مجموعه طرح و ساخت آکاژ خدمات اجرا و نصب می باشد.این گروه با پشتوانه سابقه ای طولانی در این خصوص و با بکارگیری اکیپ های اجرای متبحرو کارآزموده توانسته علاوه بر انجام و اتمام بیش از ۲۰۰ پروژه مربوط به مجموعه آکاژ در خصوص نصب دیگر پروژه های معرفی شده از سوی همکاران و یا انجام پروژه های صرفا نصب (و نه خرید و نصب) رزومه بسیار خوبی را به ارمغان آورد.همانطور که اشاره شد این خدمت برای دوستانی که حتی محصولات خود را از همکاران دیگر تهیه نموده اند قابل عرضه می باشد.
که از بارزترین ویژگی های این گروه می توان به
• انجام بازدید و مشاوره دقیق خدمت کارفرما
• نظارت کامل سرپرستان از بازدید اولیه تا تحویل نهایی پروژه به کارفرما
• نصب و اجراء دقیق و حرفه ای با توجه به استانداردهای مصوب ،
• استفاده از استاد کاران با تجربه ودر عین حال شریف و محترم
• راندمان بالا و اتمام کار در کمترین زمان ممکن
• استفاده بهینه از متریال با در نظر گرفتن کمترین میزان پرتی
• نظم و انظباط حاکم بر کارگاه

بازسازی و نوسازی

از دیگر خدمات قابل ارائه مجموعه آکاژ بازسازی و نوسازی ساختمان می باشد. با توجه به شرایط موجود و مشکلات پیش رو گاها جابجایی از واحدی به واحد دیگر به سختی و با صرف هزینه های زیاد صورت می گیرد این در حالی است که می توان با صرف زمان و هزینه کم فضای قبلی را به فضایی جدید و کاربردی تبدیل نمود که این مهم با در نظر گرفتن آیتم های مهم مهندسی و معماری باید صورت پذیرد. بازسازی ساختمان به چند منظور صورت می پذیرد. در اکثر موارد بازسازی به منظور ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی موجود و ایجاد تنوع نسبت به فضای قبلی می باشد شامل تغییراتی در سیستم آشپزخانه ،کابینت ،کاشی ،رنگ و بطور کلی تغییرات در دکوراسیون داخلی است. اما گاها با توجه به گذشت چندین سال از عمر بنا نیاز به بازسازی امری اجتناب نا پذیر می گردد که این مهم به منظور اقدام مهم جهت جلوگیری از افزایش خرابیها بسیار امری مهم بوده در غیر این صورت و عدم توجه به مسائل مهم اینچنینی گاها حوادث تلخی مانند تخریب ساختمان ها ایجاد می گردد. همانطور که اشاره شد مجموعه آکاژ با استفاده از اکیپ های متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمت بوده که بتوان این دو امر مهم را به منظور به سازی و نوسازی ساختمان شما و ایجاد محیطی جذاب و آرامش بخش برای شما فراهم نماید.

ارائه مشاوره دقیق خرید و اجرا

مهمترین اقدام قبل از هر چیز کسب اطلاعات دقیق و مناسب و البته به روز می باشد که این اقدام یک خرید مطمئن ، بصرفه و کاربردی را برای شما رقم می زند. در غیر این صورت حتی با صرف هزینه ،زمان و زحمت بسیار زیاد امکان دارد در انتها هدف دلخواه به بار نیاید و گاها ایجاد دوباره کاری برای رسیدن به مقصود باعث ایجاد هزینه های بسیاری گردد. با توجه به این مهم است که قبل از احداث هر بنایی با صرف هزینه و زمان بسیار ابتدا نقشه و جزئیات تهیه می گردد و سپس مرحله احداث شروع می شود. مجموعه آکاژ با استفاده از کارشناسان خبره این امکان را برای شما ایجاد می نمایند که بهترین و کاربردی ترین مشاوره در زمینه های تخصصی در خصوص استفاده از متریال ها و اجرای مناسب را قبل از هر گونه اقدام و صرف هزینه تقدیم شما نماید.

آخرین مقالات راهنمای خرید

تماس با ما

آدرس دفتر فروش:

تهران، سعادت آباد صرافها نبش بیست و پنجم

آخرین مطالب

isometric-law-firm-concept-with-interior-elements-office-workers-lawyers-clients-isolated_1284-38475
مزایای تولید پارتیشن دو جداره
1
سقف کاذب چیست ؟
[fpdl
انواع کف کاذب و کاربردهای آن
11
ماربل شیت چیست و کاربرد ماربل شیت بین کابینتی
12
انواع دیوارپوشها و انتخاب از میان آنها
17
کف کاذب چیست ؟

ارتباط با ما

تمام حقوق برای اکاژ محفوظ است.

طراحی شده توسط تیم نوین وب

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.