اگر برای خرید دیوار پوش به نتایجی رسیده اید ولی هنوز از آن مطمئن نیستید ، پیشنهاد می کنیم تا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید . چرا که در ادامه تمامی معایب و مزایا ی دیوار پوش پی وی سی طرح سنگ را با هم بررسی خواهیم کرد .

همه چیز درباره معایب و مزایای دیوار پوش پی وی سی طرح سنگ :


همان طور که به احتمال زیاد در جریان آن هستید ، این دیوار پوش ها از مواد شیمیایی و پلی وینیل کلرایدی تهیه می شوند که جز مواد سبز نیستند و قابلیت بازگشت به طبیعت و بازیافت را ندارند . ( شاید اشتباه کرده باشید و فکر کنید که این محصولات جزو دسته محصولات سبز هستند ، اما باید دقت کنید که آن ها یو پی وی سی هستند .

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ
نصب راحت دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ

موادی که در درب ها و پنجره های دوجداره ی جدید استفاده می شوند ، مواد یو پی وی سی همان جنس پلی وینیل کلرایدی را دارند ، با این تفاوت که به جای استفاده از پلاستیک از آن ها از مواد قابل بازیافت استفاده شده )
این پوشش ها با طرح سنگ ، جذابیت جالبی به دیواره ها و حتی سقف می بخشند .

اما اگر قصد دارید تا کف خانه را با این کفپوش ها بپوشانید نمی توانید به زیبایی کاشی کاری کف خانه ، کف را پوشش دهید . با این وجود اگر سطح هایی که دارای بر آمدگی و یا حتی فرو رفتگی هستند به راحتی و با بهترین کیفیت پوشش می یابند .
صد البته که مزایا ی این کفپوش و ویژگی های خاص آن به دو عیب بالا می چربد .

مزایا پوشش های PVC :

برای نام بردن مزیت های این نوع سطح پوششی می شود به عواملی چون ضد حریق بودن ، ضد آب بودن ، ضد رطوبت بودن ، مقاومت بالا به نسبت سایر پوشش ها ، عایق دمایی بودن ، عایق صدا بودن و بسیاری عوامل دیگر اشاره کرد . مقاومت این کفپوش ها در برابر حوادث بالا به قدری زیاد و قابل اطمینان است که اکثر مراکز خرید بزرگ دنیا و یا اماکن عمومی از آن ها در دیواره های داخلی خود استفاده می کنند .


دیگر نکته جالب ، نوع چاپ و رنگ‌ بندی و طرح های حقیقی و متنوعی است که تشخیص نوع پوشش را برای اغلب افراد ، سخت می کند . به خصوص در خانه هایی که در معماری خارجی آن ها از انواع سنگ ها و یا نما ی رومی استفاده شده . چرا که تفاوت های اساسی بین نما داخلی و خارجی وجود ندارد و شخص احساس می کند که سنگ ها تراش خورده و به این شکل روی هم سوار شده اند .
این نوع چاپ ها ، که حتی می توان عکس را به کمک آن روی پوشش ها چاپ کرد ، چاپ لیزری است . چاپی با دقت بالا که در بین شرکت های مطرح تولید لباس در عرصه جهانی استفاده می شود .

برای مثال شرکت های لجند ، آندر آرمور ، نایکی ، ریباک ، آدیداس و … از این تکنولوژی استفاده می کنند .
با وجود این نوع پوشش ها روی دیوار و زمین ، نگران سوراخ های روی دیوار که با دریل ، میخ ، پونز و یا هر چیز دیگری به وجود آمده اند نباشید .

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ در سرویس بهداشتی
زیبایی و کیفیت دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ

نصب آسان یکی از مزایای دیوار پوش پی وی سی طرح سنگ :

این سطح های پوششی روی آن ها را خواهد پوشاند و همین طور بسیار راحت تر از دیوار گچی سوراخ می شوند . حتی می توانید به کمک آن محل های اطراف لوله کشی ساختمان که زیبایی زمین را کاهش داده نیز ، پوشش دهید .


این پوشش ها حتی برای اماکن بدون سقف و یا حتی انبار و آشپزخانه ها ( رستوران ها و خانه ها ) نیز پیشنهاد می شود ، چرا که ویژگی های بسیار مناسبی برای این محل ها دارند .


با همه ی این اطلاعات شما می توانید خودتان به راحتی از انتخاب خود مطمئن شوید و از این پوشش برای محل مورد نظر استفاده کنید . البته ما به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان و افراد ماهر در این رشته نیز مشورت کنید . چرا که نظر این افراد همیشه سازنده است . ما را از نظرات و ایده های خود مطلع سازید ! اگر قصد دارید تا در مورد این سبک پوشش ها بیشتر بدانید در ادامه مقالات ما نیز با ما همراه شوید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما